Typ nabídky

Minimální mzda

Mistr ve výrobě

referenční číslo: 53455 | aktuálnost: 22.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Kolínská výrobní společnost patří mezi špičky v oblasti výroby flexibilních obalů, samolepicích etiket, grafických etiket, IML etiket a shrink sleevů. Využívá nejmodernější tiskové technologie, díky nimž vyrábí široké množství produktů v té nejvyšší kvalitě. Společnost, která jde neustále dopředu, investuje do nových technologií a dokonce se aktivně podílí na vývoji nových produktů např. v oblasti tištěné elektroniky. Hlavním cílem mistra výroby je zajistit plynulý chod výrobního procesu a maximální efektivity pracovního týmu. V neposlední řadě neustálé zlepšovat výrobní postupy a dodržovat standardy. Máte přirozenou autoritu a smysl pro pořádek? Neváhejte nám o sobě dát vědět. Nástup přímo do kmene společnosti.
vedení a řízení pracovníků výroby (organizace a řízení práce podřízených na výrobním úseku - cca 20ti členný tým) zajištění personálního obsazení směn efektivní využití pracovníků výroby za účelem dosahování odpovídajících výkonů průběžná kontrola kvality odvedené práce dodržování výrobních postupů BOZP a PO řešení operativních problémů na směně účast na výrobních poradách aktivní spolupráce a komunikace s ostatními odděleními společnosti

Požadujeme

praxe na obdobné vedoucí pozici ve výrobní společnosti SOU/ SŠ vzdělání (polygrafického či technického směru výhodou) znalost polygrafie - velkou výhodou, nikoliv podmínkou silné organizační schopnosti, aktivní přístup k řešení úkolů, pečlivost chuť komunikovat, spolupracovat a vést svěřenou část výroby ochota učit se a trvale na sobě pracovat ochota pracovat na směny - nepřetržitý provoz čistý trestní rejstřík

Nabízíme

finanční ohodnocení dle praxe, zkušeností a výkonu vyšší než zákonné příplatky (přesčas, pohotovost) kvalitní zaškolení vlastní jídelnu (dotované obědy a večeře) zvýhodněné ceny na tarify od T-Mobile 2 Sick-days (po zkušební době) příspěvek na dopravu do zaměstnání k řádné dovolené i další dny navíc (za každý odpracovaný rok) řadu interních kurzů a školení pracovněprávní poradenství velmi dobrou dostupnost od vlakového i autobusového nádraží slevu do Vodního světa v Kolíně nebo Aquapalace v Praze slevy na ubytování v Harrachově a v Mariánských Lázních
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Středočeský kraj

Obor: Výroba, průmysl