Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Mistr strojírenské výroby (45-50.000 KČ)

referenční číslo: 52594 | aktuálnost: 18.05.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Jste technicky zdatný a máte praxi v oblasti CNC? Máte zkušenost s vedením týmu ve výrobě? Nevadí Vám práce na 3 směny? Jste komunikativní a organizačně schopný? Pak jste ten pravý kandidát pro nás!

Rozvíjející se společnost se zahraniční účastí zabývající se zakázkovou výrobou hledá do svého týmu kolegu na pozici: MISTR STROJÍRENSKÉ VÝROBY (45-50.000 KČ)

Náplň práce

  • Vedení týmu lidí
  • Zodpovědnost za efektivitu výroby, kvalitu a
    produktivitu dle výrobního plánu
  • Kontrola dodržování výrobních postupů
  • Zajištění oprav strojů

Požadujeme

  • SOU/SŠ technického směru
  • Praxi na obdobné pozici ve výrobní společnosti
  • Zkušenosti s vedením lidí
  • Ochotu pracovat ve směnném provozu (8mičky)
  • Praxi v oblasti CNC

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • Dotované závodní stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Možnost profesního růstu
  • Zázemí stabilní společnosti
  • Nástup možný IHNED
  • Pracoviště: Brno

Mzda: 45 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Řemesla, výroba