Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Manažer skladu, 60 000-80 000 Kč

referenční číslo: 54609 | aktuálnost: 01.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro logistickou společnost hledáme kandidáty na pozici Manažer skladu.
zodpovědnost za řízení skladu a zavádění příslušných zásad a postupů optimalizace skladových prostor a procesu vychystávání (využití analýzy ABC) snaha o snižování nákladů a zvyšování produktivity dosahování klíčových ukazatelů výkonnosti týkajících se oddělení komunikace se zákazníkem řízení zásob v souladu se zákaznickými požadavky zpracování měsíčních závěrek týkající se oddělení podílení se na ročních auditech

Požadujeme

předchozí zkušenost na obdobné pozici (např. manažer logistiky, vedoucí skladu) zkušenost se skladovým hospodářstvím znalost a dodržování pravidel norem bezpečnosti a ochrany zdraví při práci

Nabízíme

finanční odměny ke mzdě příspěvek na stravování závodní stravování 5 týdnů dovolené zdravotní volno (sickdays) možnost vzdělávácích kurzů a školení firemní akce
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 60 000 - 80 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Doprava, logistika, Management