Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Manažer produktového rozvoje: atraktivní mzda, PO-PÁ #UjESG

referenční číslo: 6605373b5d0cfc06c291b656 | aktuálnost: 02.05.2024

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Každý měsíc se staráme o více než 3.500 zaměstnanců, které jsme pro zákazníky vyhledali a kteří u nich pracují.

Náplň práce

Chcete být součástí týmu, který neustále posouvá hranice inovací a technické dokonalosti? Hledáme komunikativního a technicky nadaného jednotlivce, který má energii pro práci a touhu přispět k neustálému pokroku. Pro předního výrobce a distributora stínící techniky hledáme talentovaného kolegu, který bude zodpovědný za komunikaci s klienty a poskytování technického poradenství.
Hlavní náplň práce:
- inovace stávajících výrobků, zdokonalování technických postupů, dohled na kvalitu výroby
- vyhledávání a komunikace se zahraničními nadnárodními dodavateli stínící techniky
- zavádění nových výrobků a technologií
- ověření potenciálního výrobku u dodavatele – zahraniční cesty
- tvorba ceníků, porovnávání cen

Požadujeme

- AJ komunikativní
- technické myšlení, chuť tvořit, zodpovědnost
- ŘP sk. B

Nabízíme

- motivující mzdové ohodnocení dle zkušeností
- přátelský a rodinný tým
- pracovní doba od 7:00 do 15:30
- možnost zvyšování kvalifikace
- možnost růstu
- osobní rozvoj
- stravenky - 120 Kč/den
- firemní akce (paitnball apod.)
- v případě dojíždění příspěvek na dopravu

Mzda: 45 000 - 65 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura, Technika, elektrotechnika, Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita