Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Logistický specialista – pouze noční směny

referenční číslo: 53776 | aktuálnost: 29.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pojďte pracovat do jednoho z nejmodernějších logistických provozů v České republice! Pro našeho klienta hledáme do provozu nedaleko Benešova specialistu logistiky – organizačně schopného člověka s praxí v logistice, který se domluví anglicky a vyhovuje mu práce pouze v noci.
Organizovat přepravu na distributory. Organizovat a zajišťovat posilová vozidla. Na denní bázi reportovat zásilky a sledovat náklady. Pravidelně provádět analýzy. Zpracovávat podklady pro fakturaci nákladů.

Požadujeme

Máte prokazatelné zkušenosti v logistice alespoň 1 rok (např. jako dispečer, specialista logistiky apod.). Domluvíte se anglicky alespoň na středně pokročilé úrovni – čeká vás občasná komunikace se zahraniční centrálou. Umíte skvěle komunikovat a organizační schopnosti máte v malíku. Administrativa vám není cizí, budete pravidelně vytvářet reporty. Vyhovuje vám práce v noci – pracovní doba je zde pouze v noci od 20:00.

Nabízíme

Smlouva na hlavní pracovní poměr. 29 dnů volna (20 dnů dovolené, 5 Relax Days, 3 Six Days, den dobrovolnictví). MultiSport karta za zvýhodněnou cenu. Příspěvek na penzijní připojištění. Karta Benefit Plus. Stravenkový paušál.
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Středočeský kraj

Obor: Doprava, logistika