Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Laborant/ka

referenční číslo: 54076 | aktuálnost: 05.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Laborant/ka

Náplň práce

Tradiční česká výrobní společnost v Kolíně s dlouholetou tradicí přijme do svého týmu nového parťáka na pozici Laborant/ka. Hledáte stabilní práci, která vás bude bavit? Máte předchozí praxi na obdobné pozici? Dejte nám o sobě vědět a pojďte do toho s námi. Nástup do kmene společnosti.
kontrola kvality výrobků - odběr vzorků a jejich testování - ZAUČÍME provádění měření na výrobcích v souladu s požadavky kladenými na metody měření zpracování zpráv o měření a jejich vyhodnocení ošetřování kontrolního a měřícího zařízení a péče o ně, udržování pořádku v laboratoři úzká spolupráce s oddělením výroby a ostatními kolegy na úseku kvality

Požadujeme

SOU/ SŠ vzdělání - ideálně chemické předchozí praxi na obdobné pozici (kontrola kvality) znalost polygrafie - velkou výhodou, nikoliv podmínkou znalost práce na PC (MS Office) ochotu učit se, aktivní přístup k svěřeným úkolům, smysl pro detail ochotu pracovat na směny (R,O) schopnost pracovat v týmu i samostatně a přijímat zodpovědnost za provedenou práci čistý trestní rejstřík

Nabízíme

dotované stravování 2 sick days/rok rostoucí dovolená (20 dní + za každý odpracovaný rok 1 den navíc, až do výše 25 dní) příspěvek na dopravu 50 Kč/den zvýhodněné ceny tarifů od T-MOBILE slevu do Vodního světa v Kolíně nebo Aquapalace v Praze zvýhodněné ceny na pobyty v Harrachově a Mariánských Lázních pravidelná zaměstnanecká setkání či Rodinný den v tiskárně, kam můžete vzít celou svou rodinu
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Středočeský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Výroba, průmysl