Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Kontrolor kvality - Říčany

referenční číslo: 54209 | aktuálnost: 17.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Náš klient se věnuje výrobě mechanismů pro zvedání a vyklápění nádob na komunální i průmyslový odpad – známých pod označením vyklápěče. Tyto mechanismy jsou montovány na různé druhy vozidel sloužících k odvozu odpadů. Firemní kultura podporuje tvořivost a rozvoj zaměstnanců, což přímo přispívá k celkovému úspěchu společnosti. Firma je známá svou spolehlivostí a vynikající zákaznickou podporou, která zajišťuje, že jejich systémy jsou neustále aktualizovány a efektivní.
Provádění vstupní kontroly materiálů, včetně tyčových materiálů, obráběných dílů, svařovaných sestav a dílů po externím zpracování. Zajišťování průběžné a finální kontroly výroby, včetně prvních kusů a mezioperačních kontrol. Adresace a řešení neshod z interních zdrojů a od dodavatelů. Pracovní doba rozdělena do dvou směn: ranní a odpolední. Lokalita zaměstnání Praha východ: Říčany.

Požadujeme

Střední odborné vzdělání v oblasti strojírenství, maturita. Zkušenost s prací na PC, zejména s MS Office. Schopnost používání běžných měřících přístrojů jako jsou mikrometry, hloubkoměry a výškoměry. Dovednost v čtení technických výkresů, zvláště svařenců a obráběných dílů. Znalost systémů Palstat a Navision BC je výhodou.

Nabízíme

Konkurenční mzdové ohodnocení. Čtvrtletní bonusy. Subvencované stravování ve firemní kantýně. Příspěvky na sportovní, kulturní a rekreační aktivity (6.000,- Kč ročně). Bezplatné telefonní hovory mezi rodinnými příslušníky a zvýhodněné tarify. Možnosti pro další profesní růst a vzdělávání. Pravidelné účasti na firemních akcích.
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Praha

Obor: Výroba, průmysl