Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Kontrola kvality potravin, 1 směna, dopravné, bonusy #xumyF

referenční číslo: 6619458f31db27671c81f330 | aktuálnost: 29.04.2024

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Každý měsíc se staráme o více než 3.500 zaměstnanců, které jsme pro zákazníky vyhledali a kteří u nich pracují.

Náplň práce

Máte zkušenost z oblasti potravinářství/zemědělství či obdobné, jste pečlivý/á a chtěl/a byste pracovat na kontrole kvality v menším kolektivu ve firmě, která Vám nabídne zajímavé benefity? Pak se nám ozvěte, hledáme kontrolora/ku kvality! Těšit se můžete na mzdu s motivačními příplatky, příspěvky na dopravu a v neposlední řadě na fajn, přátelský kolektiv.
Náplň práce:
- Kontrola kvality (příjmová, skladová, výstupní)
- Výběr a posuzování produktů během jejich trvanlivosti
- Plánování, provádění kvalitativních testů produktů a jejich vyhodnocování
- Příprava zpráv v oblasti kvality v souladu se stanovenými směrnicemi a jejich zasílání obchodnímu oddělení
Pracovní doba - při zaučování střídání třítýdenních bloků, poté už jen ranní směna:
1. týden po-čt ranní směna 6-15 h, pá-ne volno
2. týden po-út odpolední směna 15-23 h, st-čt volno, pá ranní směna 6-15 h, so-ne denní směna 7-19 h
3. týden po-út volno, st-pá odpolední směna 15-23 h, so-ne volno

Požadujeme

- zkušenost z oblasti potravinářství či obdobného oboru, ideálně s kontrolou kvality
- schopnost práce na PC
- pečlivost, zodpovědnost

Nabízíme

- zajímavé mzdové ohodnocení dle zkušeností
- příspěvky na dopravu až do výše 4000 Kč
- bonus z roční mzdy
- po zaučení práci jen na ranní směnu
- 5 týdnů dovolené
- stravenkový paušál 100 Kč
­- sickdays
- přátelský kolektiv
- firemní akce

Mzda: 30 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Kvalita, kontrola jakosti, Potravinářství a chemie, Obchod, prodej, nákup

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity