Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Junior IT analytik

referenční číslo: 53499 | aktuálnost: 29.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Přední dodavatel samolepicích, pěnových a akustických materiálů nejenom pro automobilový průmysl, společnost Stokvis Promi s.r.o., hledá nového kolegu/kolegyni do svého týmu.
Charakteristika práce: Pomoc při správě a rozvoji ERP a dalších klíčových systémů, podpora uživatelů uvnitř firmy, reporting a analýzy, účast na rozvojových projektech, komunikace s dodavateli software. spolupráce na správě IS (ERP a další aplikace) vč. pravidelných kontrol dat účast na rozvoji IS, spolupráce na firemních rozvojových projektech analytická podpora firemních procesů - informační výstupy z dat příslušných aplikací nebo datového skladu, ad hoc i pravidelné reporty účast na testování a validaci externě dodaných řešení podpora uživatelů S těmito technologiemi přijdete nejvíce do kontaktu / budete používat: Microsoft Dynamics NAV 2009 MS Office 2016 MS SQL Server 2008 MS SQL Server 2016 SQL Server Management Studio jazyk T-sql

Požadujeme

analytické a logické myšlení, samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost, ochota učit se ovládání Excelu (znalost kontingenčních tabulek výhodou) ovládání jazyka T-sql výhodou AJ pokročilá VŠ/SŠ vzdělání (zaměření na IT výhodou)

Nabízíme

práci v úspěšné mezinárodní firmě možnost odborného vzdělávání prostor pro seberealizaci 5 týdnů dovolené 3 dny sick days dotované stravování kafetérie příjemné pracovní prostředí svoz z Prahy (Zličín)
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Středočeský kraj

Obor: IT - prodej a služby