Typ nabídky

Minimální mzda

Java Developer - speciální systémy (50.000 - 90.000 Kč)

referenční číslo: 40018 | aktuálnost: 09.03.2019

Jobs Contact

Náplň práce

Zkušení kolegové uvádí, že dokud nepracovali zde, mysleli si, že dělali vývoj na zajímavých projektech - dnes už vědí, že zajímavé jsou teprve až tady. Jsme tuzemská společnost působící na mezinárodním poli se zaměřením na vývoj speciálních systémů a systémů pro bezpečnostní složky. Aktuálně přijmeme nového kolegu do oddělení vývoje SW. Na této pozici budete mít přístup k nejnovějším technologiím, pracovat na vývoji zařízení nedostupných veřejnému sektoru a možnost je testovat v netradičních podmínkách a lokalitách. Umožníme Ti seznámit se nebo prohloubit dosavadní znalosti v širokém spektru technologií. SKVĚLÁ příležitost pro ty, kteří chtějí za sebou vidět hmatatelný výsledek jejich úsilí.

  • vývoj aplikací pro speciální systémy napříč celým životním cyklem
  • architektura client - middleware - back-end
  • platforma Windows
  • vývoj podle agilní metodiky
  • vývoj škálovatelných a robustních aplikací
  • nezbytné základní testování
  • komunikace postupu a řeení s dalšími členy týmu

Požadujeme

  • SŠ / VŠ vzdělání v oboru IT nebo v obdobném
  • zkušenost s vývojem desktop a server aplikací
  • Java EE - pokročilé zkušenosti
  • znalost libovolného ORM frameworku
  • znalost MVC a jiných design patterns
  • zkušenosti se službami REST, SOAP
  • znalost frameworků Spring Swing, Mockito
  • znalost Jetty nebo jiného aplikačního serveru (JBOSS, Tomcat, Glassfish, ...)
  • znalost nástroje Maven
  • výhodou - zkušenost s vývojem webových aplikací
  • výhodou - znalost SOA
  • výhodou - znalost SOAP, REST
  • výhodou - znalost Gradle
  • výhodou - znalost JavaFX
  • výhodou - znalost JUnit

Nabízíme

  • fixní mzda + bonusy / prémie
  • telefon + notebook
  • týden dovolené navíc + sickdays
  • vzdělávací kurzy + školení
  • systém kafetérie
  • občerstvení v zaměstnání
  • příspěvky na další vzdělání
  • firemní teambuildigové akce
  • lokalita: Brno-město; Prostějov; Opava; Praha hl. m.

Mzda: 50 000 - 90 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj, Praha, Jihomoravský kraj

Obor: IT - prodej a služby, IT - správa systémů a služby, IT - vývoj aplikací a systémů

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita