Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Inženýr kvality - automotive (65-70.000 Kč)

referenční číslo: 55517 | aktuálnost: 27.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Pracoval/a jste minimálně 3 roky v automotive na pozici v kvalitě/APQP? Komunikace v cizích jazycích pro Vás nejsou překážkou? Máte perfektní znalost nástrojů a metodik kvality?

Pošlete mi Váš profil k posouzení!

Hledáme novou posilu na pozici:

INŽENÝR KVALITY - AUTOMOTIVE (65-70.000 Kč)

Náplň práce

  • Řízení procesu
  • Komunikace v rámci týmu projektu nebo změnového řízení a komunikace se zákazníkem
  • Shromažďování požadované dokumentace k PPAPu od týmu a následné nahrání do systému zákazníka ke schválení
  • Vyhodnocování výsledků PPAP
  • Komunikace v rámci celé společnosti se všemi odděleními, zákazníkem a externími laboratořemi
  • řízení rekvalifikací

Požadujeme

  • Vzdělání ideálně s technickým zaměřením
  • Prokazatelné zkušenosti na pozici kvality inženýra nebo APQP
  • Anglický jazyk , německý jazyk, - komunikativní úroveň
  • Znalost VDA 2
  • Znalost nástrojů a metodiky kvality – 8D, 5 Proč, SPC, MSA, Control plan, FMEA - výhodou
  • Znalost automobilových norem IATF16949, ISO9001 - výhodou
  • Schopnost čtení technické dokumentace
  • MS Office (Excel, Powerpoint, Word, Outlook)

Nabízíme

  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • 25 dnů dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na dojíždění
  • Vzdělávácí kurzy
  • Bonusy, prémie
  • Místo výkonu práce: Plzeňsko

Mzda: 65 000 - 70 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Kvalita, kontrola jakosti