Typ nabídky

Minimální mzda

Inženýr dodavatelské kvality

referenční číslo: 52753 | aktuálnost: 06.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do výrobní společnosti, která využívá nejmodernější konstrukční a technologické postupy v oblasti hydrauliky a elektromechaniky, hledám Inženýra/ku dodavatelské kvality. V případě, že vám pojmy FAI, PPAP nejsou cizí, neváhejte zaslat váš životopis. Pozice je vhodná také pro absolventy, kteří v průběhu studia získali praxi na podobné pozici.
Na této pozici budete zodpovědní za oblast dodavatelské kvality a řízení procesu vzorkování (FAI, PPAP). Budete komunikovat s dodavateli a řešit reklamační procesy. Společně s kolegy budete plánovat a provádět dodavatelské audity. Budete se podílet na implementaci zlepšovacích procesů.

Požadujeme

Tato pozice je vhodná pro absolventa technického oboru (SŠ/VŠ strojírenství aj.), který zná základní nástroje kvality a na komunikativní úrovni se domluví anglickým jazykem.
Očekáváme znalost normy ISO 9001, orientaci ve výkresové dokumentaci a aktivního řidiče.
Vaším úkolem bude také častá komunikace jak s dodavateli, tak interně ve společnosti. Hledáme proto kandidáta, který má dobré komunikativní dovednosti a je týmovým hráčem.

Nabízíme

Můžete se těšit na zajímavé mzdové ohodnocení a týden dovolené navíc. Společnost vám bude přispívat na penzijní připojištění a závodní stravování. Čeká vás zaskošlovací proces a průběžné vzdělávání. Firma má dlouholetou tradici a je zde možnost kariérního posunu.
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Kraj Vysočina

Obor: Výroba, průmysl