Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Instalační technik | Auto i k soukromým účelům

referenční číslo: 54078 | aktuálnost: 03.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Chcete se stát součástí společnosti zabývající se výrobou a instalací produktů, které lidem usnadňují život? Práve hledáme dalšího člena do týmu na pozici Instalačního technika schodišťových sedaček. Máte řidičský průkaz, dobrou fyzičku (přeci jen jde o instalaci sedaček na schody) a třeba i vyhlášku 50 (dnes 194/2022), která je velkou výhodou? Pak je tato pozice přímo pro Vás!
Zajišťovat instalaci schodišťových sedaček V případě potřeby servisovat a opravovat schodišťové sedačky Cestovat za zákazníky (nejedná se o delší výjezdy, vždy návrat domů) Komunikovat s klienty (nemocnice, domovy důchodců, kanceláře, soukromé domy apod.)

Požadujeme

Nutností je řp.sk. B a dobrá fyzička (přeci jen jde o montáž sedaček na schodech) Výhodou je také vyhláška 50 (nyní 194/2022 Sb.) nebo elektro/technické vzdělání Zkušenost v obdobné roli (instalace, montáže, servisování apod.) je také vítána

Nabízíme

Firemní auto i k soukromým účelům 13.mzda Flexibilní pracovní doba Individuální rozvržení práce Mobilní telefon, notebook, iPad Firemní oblečení a nástroje potřebné pro práci 20 dní dovolené Firemní důchodové spoření A další
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika