Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Hlavní účetní

referenční číslo: 53977 | aktuálnost: 03.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Zveme vás do zázemí renomované strojírenské společnosti, která kráčí na trhu již dlouhá léta. Momentálně máme oči otevřené pro kandidáty, kteří se chtějí zapojit do naší týmové dílny na pozici HLAVNÍ ÚČETNÍ. Pokud máte talent pro čísla a účetní záležitosti, přineste své dovednosti a energii k nám, abychom společně tvořili úspěšný finanční příběh naší firmy.
Zpracování a hodnocení plánů hospodaření společnosti Zpracování analýz hospodaření společnosti Vedení účetní, daňové a ekonomické agendy společnosti Řízení cash flow společnosti Provádění pravidelné měsíční kontroly správnosti účtování podle obecně závazných právních předpisů (českých účetních předpisů, daňových a dalších obecně závazných právních předpisů) Zpracování měsíčních a ročních závěrek Spolupráce při zajišťování agendy některých daní (DPH, silniční daň, daň z příjmu aj.), příprava podkladů pro sestavení daňových přiznání. Provádění kontroly správnosti zachycení DPH v účetnictví Sledování změn obecně závazných právních předpisů a jejich implementace do vnitřních účetních směrnic, spolupráce při tvorbě a údržbě účtového rozvrhu Zpracování reportů a pravidelných výstupů z účetnictví Příprava a shromažďování podkladů pro audit Vedení zaměstnanců účtárny Další činnosti dle pokynu vedení společnosti

Požadujeme

Samostatnost, výkonnost a proaktivní přístup Časová flexibilita Vedoucí / řídící schopnosti Spolupráce napříč odděleními společnosti a představenstvem společnosti Analytické řešení problémů Perfektní ovládání PC, MS OFFICE Znalost SW HELIOS Praxe v obdobné pozici alespoň 5 let Jazykové dovednosti: ČJ Středoškolské vzdělání, nejlépe finančního/ekonomického oboru

Nabízíme

Odpovídající finanční ohodnocení Zaměstnanecké benefity – stravenky, příspěvek na penzijní pojištění Zázemí stabilní české společnosti Možnost dalšího vzdělávání a školení 5 dnů sick days
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví