Typ nabídky

Minimální mzda

Gastroenterolog

referenční číslo: 16496 | aktuálnost: 29.04.2019

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte specializovanou způsobilost v gastroenterologii? Máte zájem získat stabilní zaměstnání a převzít zavedenou klientelu?

Hledáme vhodného kolegu na pozici:

GASTROENTEROLOG

Náplň práce

  • Preventivní, diagnostická a léčebná péče ve specializovaném oboru gastroenterologie
  • Provádění náročných konziliárních vyšetření
  • Vedení lékařské dokumentace
  • Těsná spolupráce s nemocnicí

Požadujeme

  • VŠ vzdělání na lékařské fakultě, obor všeobecné lékařství
  • Specializovanou způsobilost v oboru gastroenterologie
  • praxi na pozici gastroenterologa min. 8 let

Nabízíme

  • Nadstandardní platové ohodnocení
  • Týden dovolené navíc
  • Stravenky
  • Možnost využití nemocničního bytu
  • Převzetí stávající klientely
  • Nástup ihned

Mzda: 60 000 - 80 000 Kč / měsíc

Region: Česká republika

Obor: Zdravotnictví, sociální služby, farmacie