Typ nabídky

Minimální mzda

Finanční kontrolor (až 80 tisíc + bonusy)

referenční číslo: 52555 | aktuálnost: 29.03.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Máte zkušenosti s finančními analýzami a kontrolou podnikových financí? Zúročte je v práci pro naši společnost. Hledáme zkušeného seniorního controllera / ekonoma, který nám pomůže udržet finanční stabilitu. Nabízíme stabilní kvalitně ohodnocenou pozici, prostor pro váš styl práce a další benefity včetně vozu pro soukromé účely.
Kontrola finanční situace podniku Finanční analýzy a pravidelná prezentace výsledků - reporting Kontrola nákladů Spolupráce s externími subjekty a institucemi

Požadujeme

Ekonomické vzdělání Praxe na obdobné pozici (alespoň 3 roky) Samostatnost

Nabízíme

Mzdu až 80 tisíc (podle vašich zkušeností) Pravidelné bonusy 5 týdnů dovolené Pružnou pracovní dobu Stravenky Příspěvek na penzijko Auto i pro soukromé účely
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 65 000 - 80 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví, Management