Typ nabídky

Minimální mzda

Elektromechanik

referenční číslo: 52633 | aktuálnost: 31.03.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledám šikovného Elektromechanika, který doplní malý tým do jedné automotive společnosti.
Zajišťuje optimální provoz řídících jednotek, průběžně zálohuje software. Informuje o potřebě náhradních dílů. Provádí provozní údržbu strojů z pohledu elektroniky a programového zabezpečení. Provádí preventivní údržbu strojů z pohledu elektroniky. Vede dokumentaci o této údržbě. Spravuje kamerové systémy na výrobním zařízení. Zodpovídá za spuštění záložního zdroje elektřiny při výpadku.

Požadujeme

Zkušenosti a kvalifikace odpovídající požadavkům NV 194/2022 Sb §6 (dřívější Vyhláška 50) Základní znalost SIMATIC S5, S7 Uživatelská znalost MS Office Základy anglického jazyka (orientace v dokumentaci)

Nabízíme

Zkrácenou pracovní dobu na 37,5 hod./týden Pružnou pracovní dobu (pevné jádro 9:00 – 14:30 hod) 5 týdnů dovolené Roční bonus ve výši až 18.000,- Kč Příspěvek na penzijní připojištění ve výši 700,- Kč měsíčně 700,- Kč měsíčně do Cafeteria systému (Benefity.cz) Celoroční kalendář firemních akcí pro zaměstnance Jednorázové odměny za doporučení nových zaměstnanců ve výši až 60.000,- Kč Dotované závodní stravování a jídelnu s možností venkovního posezení, kde se dobře najíte Věrnostní bonusy pro zaměstnance od 3 odpracovaných let dále Péči o zdraví (např. očkování proti chřipce)
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Středočeský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika