Typ nabídky

Minimální mzda

Ekolog | Automotive

referenční číslo: 53047 | aktuálnost: 17.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Zajímáte se nebo disponujete zkušeností v oblasti životního prostředí a udržitelnosti ? Hledáte pracovní příležitost, která vám umožní se neustále vzdělávat a rozvíjet? Pokud ano, neváhejte se přidat do dynamického kolektivu a pracujte v novém moderním prostředí v souladu s průmyslem 4.0.
Budete zodpovědný za oblast životního prostředí a udržitelnost v automotive závodě Budete aktivně vyhledávat rizikové faktory, implementovat nápravná opatření a odstraňovat závady vedoucí k ohrožení životního prostředí Budete školit zaměstnance v oblasti ŽP a kontrolovat dodržování legislativních předpisů Budete se vzdělávat v platné legislativě a aktualizovat předpisy dle platných norem

Požadujeme

Hledám komunikativního kandidáta, který se nezalekne výrobního prostředí. Výhodou pro vás bude zkušenost v oblasti životního prostředí či znalost ISO 14001. Anglický jazyk na komunikativní úrovni.

Nabízíme

Bonusy a prémie již od nástupu Dny dovolené navíc Dotované stravování na pracovišti Příspěvek na životní nebo penzijní připojištění Příspěvek na sport Přátelský kolektiv
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Výroba, průmysl