Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Disponent s AJ (33-35.000 Kč)

referenční číslo: 56941 | aktuálnost: 20.05.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Poohlížíte se po novém pracovním uplatnění a chcete pracovat pro stabilní 100%-ně exportní společnosti?
Nechybí Vám vynikající organizační a komunikační schopnosti?

Pošlete mi Váš životopis k posouzení a přihlaste se do výběrového řízení na pozici:

DISPONENT S AJ (33-35.000 Kč)

Náplň práce

  • Zodpovědnost v oblasti nákupu svěřených materiálů
  • Denní komunikace s dodavateli a pobočkami v zahraničí
  • Zodpovědnost za zajištění dopravy
  • Tvorba výrobních plánů
  • Spolupráce na plnění cílů oddělení a společnosti

Požadujeme

  • SŠ vzdělání
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni (denní komunikace s dodavateli ze zahraničí)
  • Zkušenosti na obdobné pozici VÝHODOU (disponent, plánovač, atp.)
  • Logické myšlení a odolnost vůči stresu

Nabízíme

  • Práci ve stabilní společnosti
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Možnost seberealizace a využití cizích jazyků
  • Nástup možný IHNED
  • Místo výkonu práce: Jičín

Mzda: 33 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Doprava, logistika