Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Design Engineer

referenční číslo: 54098 | aktuálnost: 07.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

návrh a design výrobků v programech CAD spolupráce s oddělením výroby, technologie podílení se na nových řešeních vytváření technické dokumentace komunikace se zákazníky, specifikace požadavků

Požadujeme

znalost konstrukčních programů - CAD, SolidWorks technické myšlení zkušenosti v oblasti strojírenství, výroby, automotive znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni - vedení je zahraniční a každý den AJ využijete

Nabízíme

zajímavá práce v malé firmě v srdci Českého ráje jasně daný produkt a možnost spolupráce s velkými automotive společnostmi příspěvek na stravování a další
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Liberecký kraj

Obor: Výroba, průmysl