Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Budoucí vedoucí svářečů (38 - 40 000 Kč)

referenční číslo: 56877 | aktuálnost: 19.05.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Hledáme šikovného Svářeče s vášní pro kvalitu, který je již ostřílený a má ambice se v budoucnu stát Vedoucím svářečů!

Náplň práce

  • Svařování a úprava svárů dle technické dokumentace.
  • U nás se nudit nebudete, jelikož máme zakázkovou výrobu a pokaždé je výrobek jiný
  • Zámečnické práce
  • Svařování nerezu a oceli
  • Pokud máte ambice, tak je možnost se stát leaderem našich svářečů :)

Požadujeme

  • Praxe se svařováním TIG
  • Pokud svařujete i CO2, tak je to velkou výhodou
  • Obloukové svařování netavící se elektrodou v inertním plynu - výhodou
  • PRÁCE NA JEDNU SMĚNU!

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené, pro Váš zasloužený odpočinek
  • Odměny a prémie, jelikož si vážíme Vaší tvrdě odvedené práce
  • Vánoční prémie
  • Občerstvení na pracovišti
  • Stravenky
  • Kariérní růst, pro šikovné je možnost se stát Vedoucím svářečů
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Místo výkonu práce: Brno - Němčičky

Mzda: 38 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Automobilový průmysl