Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Back office coordinator - praha (A12625)

referenční číslo: A12625 | aktuálnost: 23.05.2024

AURES Holdings a.s.

Do přátelského kolektivu hledáme samostatnou, zodpovědnou a loajální kolegyni/kolegu na pozici BACK OFFICE COORDINATOR.Máte výborné organizační schopnosti a chcete zároveň získat zkušenosti v mezinárodní společnosti? Pak je tato pozice určena právě pro vás.

Náplň práce

  • Office management - komplexní podpora oddělení: objednávání kancelářských potřeb, zajištění podpory německých výkupních poboček, evidence marketingového materiálu, rezervace zasedacích místností, zajišťování chodu kanceláře, spolupráce se správcem budovy na opravách v oddělení
  • Administrativní podpora manažera oddělení: organizace služebních cest, částečná agenda zpracování dokladů pro německý trh
  • Spolupráce s HR oddělením: práce v personálním systému, pravidelná aktualizace organizační struktury oddělení, spolupráce na onboardingu nových kolegů
  • Samostatné projekty v rámci oddělení – spolupráce na organizaci teambuildingu a vánočního večírku, příprava plánu dovolených

Požadujeme

  • SŠ nebo VŠ vzdělání
  • Zkušenost na obdobné pracovní pozici výhodou
  • Angličtina – pokročilá znalost, mluvená i písemná forma (znalost obchodní angličtiny výhodou)
  • Němčina – výhodou
  • Výbornou znalost MS Office - především Excel a Power Point
  • Smysl pro detail a týmovou spolupráci

Nabízíme

  • Být součástí nadnárodní společnosti, která je špičkou ve svém oboru
  • Možnost rychlého kariérního růstu
  • Moderní a příjemné pracovní prostředí
  • Motivační systém odměňování
  • Firemní vzdělávací program – soft i hard skills
  • Firemní benefity – Multisport, uLekare.cz, mobilní tarif, slevy na sport, kulturu, dovolenou
  • Hlavní pracovní poměr
  • Nástup možný ihned

Region: Praha

Obor: Administrativa

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Firemní akce, Příspěvek na dovolenou, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Vzdělávací kurzy, školení

Ondřej Dolejš
+420 734 872 294
aaaauto@datacruit.net