Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Asistent prodeje v prodejně s luxusními potravinami

referenční číslo: 53572 | aktuálnost: 30.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro našeho klienta hledáme nadšeného asistenta nebo asistentku prodeje do moderní prodejny s luxusními potravinami a nápoji v centru Prahy.
Profesionální komunikace se zákazníky a prezentace sortimentu prodejny Práce s pokladnou Příjem a doplňování dodaného zboží Aranžování zboží na prodejně Udržování příjemného prostředí a pořádku na prodejně

Požadujeme

Příjemné a profesionální vystupování Schopnost atraktivně aranžovat zboží a prezentovat jej zákazníkům Komunikativní znalost angličtiny alespoň na úrovni B1 Ochota pracovat i některé soboty Zkušenost s prodejem nebo zájem o retail

Nabízíme

Práce ve velmi atraktivní prodejně v centru Prahy Práce na hlavní pracovní poměr v kmenovém stavu zaměstnavatele Po 1 roce nárok na 5 týdnů dovolené 3 sick days Sleva na stravování ve vedlejším hotelu Sleva na zboží na prodejně
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Praha

Obor: Obchod, prodej, nákup