Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Agronom rostlinné výroby

referenční číslo: 2000202903 | aktuálnost: 30.04.2024

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro našeho klienta, společnost zabývající se zemědělskou prvovýrobou, hledáme vhodné kandidáty na pozici Agronom společnosti.

Pracovní náplň:

  • Organizace a plánování polních prací a ochrany plodin
  • Řízení malého týmu pracovníků
  • Kontrola a vyhodnocování pracovních postupů
  • Evidence osiv, hnojiv, postřiků a produktů rostlinné výroby
  • Spolupráce s majiteli na rozhodovacích a plánovacích procesech
  • Pozice je vhodná pro člověka s praxí, např. pro člověka, který hledá pozitivní změnu oproti dosavadní práci v jiném zemědělském podniku, družstvu či holdingu a hledá možnost profesního růstu

Požadavky:

  • Zájem o práci v zemědělství
  • Střední nebo vysokoškolské vzdělání v oboru
  • Zkušenost v oboru na obdobné pozici je výhodou
  • Řídící a organizační schopnosti
  • Znalost anglického nebo německého jazyka je výhodou
  • Řidičský průkaz skupiny B (osobní automobil)

Nabízíme:

  • Práce na HPP, plný úvazek
  • Postupné zaučení od dosavadního agronoma
  • Služební automobil i k osobním účelům, telefon a PC
  • Možnost školení a vzdělávání
  • Příspěvek na penzijní / životní připojištění
  • Dovolená s postupným navýšením dle odpracovaných let
  • Stravování
  • Vlastní organizace náplně práce
  • Možnost nástupu ihned
  • Lokalita farmy: Radouň u Štětí

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Místo pracoviště: Štětí,

Region: Ústecký kraj

Obor: Zemědělství, lesnictví

Profese: agronom

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Závodní stravování, Dovolená více než 5 týdnů, Vlastní organizace náplně práce