Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Adrenalin pro CNC frézaře (od 40 000 Kč)

referenční číslo: 56501 | aktuálnost: 08.05.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Přijměte výzvu a staňte se klíčovým členem našeho úžasného týmu! Hledáme vášnivého jednotlivce, který miluje CNC obráběcí stroje a je hladový po inovacích v každodenní práci.

Náplň práce

  • Ovládejte CNC frézy s chirurgickou přesností při nastavování, výměně nástrojů a třešničkou na dortu - korekcí programů.
  • Seřízení CNC frézy, kontrola kvality pomocí kalibrů, mikrometru a šuplery
  • Práce se strojírenskou dokumentací
  • Úprava programu Heidenhain
  • Spolupráce s fajn kolegy na údržbě

Požadujeme

  • Praxe s obsluhou CNC frézy
  • Znalost programu Heidenhain
  • Ochota pracovat na 3 směny (ranní/odpolední/noční) 8 hodin

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené, pro Váš zasloužený odpočinek
  • Benefitní karta, protože myslíme na Váš zdravý životní styl
  • Příspěvek na penzijko, protože myslíme na Vaši budoucnost
  • Stravenky
  • Vzdělávací kurzy
  • Pro šikovné karierní růst - u nás nestojíte na jednom místě
  • Půlroční odměny, protože si vážíme Vaší tvrdě odvedené práce
  • Firemní akce
  • Místo výkonu práce: Plzeň - Koterov

Mzda: 40 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Automobilový průmysl