Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Administrativní výpomoc - Praha 5

referenční číslo: 53420 | aktuálnost: 29.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáš přechodný přivýdělek cca na 3 měsíce a můžeš pracovat 8 hod / denně? Bydlíš na Praze 5? Pokud ano, zašli nám svůj životopis a my se již o vše postaráme.
administrativní výpomoc skenování a zakládání faktur další pomocné práce

Požadujeme

zkušenost na administrativní pozici výhodou ochota pracovat 8 hod/ den od pondělí do pátku práce s PC alespoň základní znalost angličtiny spolehlivost, loajalita

Nabízíme

spolupráce na cca 3 měsíce mzda: 200 Kč / hod stravenkový paušál 115 Kč / odpracovaný den příspěvek na dopravu 60 Kč / den lokalita: Praha 5 - Jinonice
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 200 - 200 Kč / měsíc

Region: Praha

Obor: Doprava, logistika

Pracovní poměr: Zkrácený úvazek