Státní ústav pro kontrolu léčiv hledá uchazeče na pozici

Administrativní pracovník/pracovnice v Oddělení E-receptu

referenční číslo: 663385d10fb0b0d572093928

Náplň práce:

  • Podílení se na výkonu specializovaných činností v konkrétních případech v rozsahu působnosti správního úřadu s celostátní působností
  • Support žadatelů a uživatelů systému E-recept včetně zodpovídání dotazů a vyřizování požadavků obdržených na bezplatnou telefonní linku E-receptu či informační e-mail
  • Koordinace činnosti infolinky eReceptu
  • Podílení se na správě identit uživatelů
  • Podílení se na SW podpoře uživatelů
  • Podílení se na tvorbě knowledge base systému eRecept
  • Spolupráce s dodavateli lékařských a ambulantních SW
  • Spolupráce na přípravě informačních materiálů

Požadujeme:

  • Min. SŠ vzdělání s maturitní zkouškou/VOŠ – VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY
  • Uživatelská znalost práce s PC – MS Office (zejména Excel, Word), databáze a práce s mobilními aplikacemi výhodou
  • Pečlivost
  • Samostatnost
  • Svědomitost
  • Loajalita
  • Odolnost vůči stresu

Nabízíme:

  • Zajímavou práci v oblasti náplně pracovní pozice
  • Stabilní zázemí státní instituce
  • Pružnou pracovní dobu
  • Přátelské a vstřícné prostředí
  • 5 týdnů dovolené ročně
  • 5 dní indispozičního volna (sick days) ročně
  • Příspěvek na stravování

Další důležité informace:

  • Předpokládaný nástup: 1. 7. 2024 nebo dle dohody
  • Pracovní úvazek: 1,0 (40 hodin týdně)
  • Platové podmínky: 9. platová třída
  • Pracoviště: Šrobárova 48, Praha 10

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Místo pracoviště: Šrobárova 48, Praha 10, 100 41

Region: Praha

Obor: IT - správa systémů a služby, Státní, veřejná správa, Zdravotnictví, sociální služby, farmacie

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Bonusy/prémie, Dovolená 5 týdnů, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Možnost občasné práce z domova, Možnost si napracovat hodiny, Stravenky/příspěvek na stravování, Zdravotní volno/sickday

Vhodné pro: Absolventy