Aktuální volná místa

MAFRA, a.s.

Jsme mediální skupina MAFRA, jedna z nejsilnějších mediálních skupin na českém trhu.
Právě hledáme aktivního, motivovaného kolegu/kolegyni do účtárny předplatného.

Osloví-li Vás tato pracovní příležitost a odpovídáte našim očekáváním, neváhejte a reagujte na tento inzerát. Těšíme se na Vaši odezvu!

Pracovník účtárny předplatného

(referenční číslo: f01488a6)

Popis pozice:

* zpracování přijatých plateb - import bankovních výpisů, párování banky k vydaným fakturám
* export souborů pro výplatu dobropisů a přeplatků na účet či poukázkou typu B
* vystavování tuzemských bankovních příkazů a inkas
* čištění saldokonta zákazníků
* zpracování platebních reklamací zákazníků

Očekáváme:

* SŠ ekonomického směru
* základní orientaci v účetnictví a daňové problematice
* dobrou znalost MS Excel (podmínkou)
* spolehlivost a zodpovědnost
* smysl pro týmovou práci
* odolnost vůči stresu, vysoké pracovní nasazení
* znalost SAP FI modulu velkou výhodou

Nabízíme:

* motivující finanční ohodnocení
* týden dovolené navíc
* zaměstnanecké benefity (stravenky, slevové akce a volné vstupy)
* možnost profesního a osobního růstu
* atraktivní pracoviště v centru Prahy (ANDĚL MEDIA CENTRUM, Praha - Smíchov, blízko metra B - Anděl)
* práce na pracovní smlouvu, nástup ihned

Místo pracoviště: Karla Engliše 519/11<br />15000 Praha 5<br />Česká republika

Region: Praha

Obor: Administrativa, Ekonomika, Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita