Aktuální volná místa

MAFRA, a.s.

Zajímáte se o webovou analytiku? Chcete uplatnit své zkušenosti u nejdůvěryhodnějšího zpravodajského portálu v ČR? Chcete se podílet na vývoji velkých projektů jako je iDNES.cz nebo Lidovky.cz? Nebojíte se výzev? Potom kandidujete na našeho budoucího kolegu na pozici

WEBOVÉHO ANALYTIKA / ANALYTIČKY

v mediální skupině MAFRA.

Webový analytik

(referenční číslo: d91e208e)

Co Vás čeká a nemine?

- zpracování hloubkových analýz obchodních a marketingových dat,
- poskytování týdenních/měsíčních/kvartálních reportů managementu včetně vlastních doporučení,
- definování a tvorba pravidelných reportů (týdenních /měsíčních) pro prodejní procesy,
- spolupráce s marketingovým a obchodním oddělením.

Jaký je náš budoucí kolega?

Potřebujeme jej, protože má:

- alespoň 1 rok zkušeností s analýzou webu / hodnocením online aktivit,
- rozsáhlou znalost Google Analytics, znalost Microsoft Excel a PowerPoint,
- mimořádný cit pro detaily,
- ochotu učit se nové věci a táhnout s námi za jeden provaz.

Určitě u nás získáte:

- respekt k Vaší práci,
- silný tým kolegů,
- motivující finanční ohodnocení,
- týden dovolené navíc,
- zaměstnanecké benefity (stravenky, vzdělávací aktivity, teambuildingové aktivity, slevové akce a volné vstupy)
- služební notebook a mobilní telefon
- atraktivní pracoviště v centru Prahy (ANDĚL MEDIA CENTRUM, Praha - Smíchov, blízko metra B - Anděl).

Jsme pro sebe ti praví?

Pokud ano, neváhejte a dejte nám o sobě vědět prostřednictvím vašeho životopisu.

Těšíme se na spolupráci s Vámi!

Region: Praha

Obor: IT - prodej a služby

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita