Aktuální volná místa

MAFRA, a.s.

Tiskárny MAFRAPRINT se specializují na tisk produkce novinového charakteru. Zaměstnáním u nás získáte možnost podílet se na vydávání takových deníků, jako jsou MF DNES, LIDOVÉ NOVINY a Metro. Jsme součástí mediální skupiny MAFRA a právě hledáme nové posily do našeho týmu. Těšíme se na Vaši reakci!

1.EXPEDIENT (zástupce vedoucího expediční linky)

(referenční číslo: d2cab9cf)

Popis pozice:

* obsluha expedičního zařízení v moderním polygrafickém provozu.

Požadujeme:

* SŠ s maturitou (v oboru strojním či elektrotechnickém),
* uživatelskou znalost práce na PC,
* ochotu pracovat ve vícesměnném provozu,
* praxe na obdobné pozici vítána.

Nabízíme:

* perspektivu dlouhodobé spolupráce, zázemí stabilní společnosti,
* čisté pracovní prostředí v moderním polygrafickém závodě,
* 5 týdnů dovolené ročně,
* příspěvek na závodní stravování a další zaměstnanecké výhody,
* termín nástupu co nejdříve.

Místo pracoviště: Tiskařská 625/2<br />10800 Praha 10-Malešice<br />Česká republika

Region: Praha

Obor: Média, polygrafie

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity