Aktuální volná místa

MAFRA, a.s.

Rozjetý mediální vlak MAFRAexpres, jeden z nejrychlejších na českém trhu, "zapíná těšení" na nové cestující, kteří s námi budou utvářet svět internetové reklamy.

Jste týmový hráč? Jsou pro Vás peníze až na prvním místě?
Pokud ano, sice nezastavujeme, ale právě Vám trochu přibrzdíme :-) Tak vstupte s důvěrou! :-)

ACCOUNT MANAGER onlinové reklamy

(referenční číslo: cc25730d)

PLÁN CESTY (aneb Co Vás čeká a nemine?)

- seznámení s pravidly jízdy a ostatními cestujícími (seznámení s týmem a klienty),
- usazení na vlastní místo u okýnka (usednutí na vlastní pracovní místo),
- aktivní vyhledávání nových zajímavých stanic a míst pro zastavení (rozuměj klientů :-),
- udržování aktuálních stanic a jejich rozšiřování (budování vztahu u stávajících klientů),
- pravidelný monitoring konkurenčních vlaků (neboli konkurence),
- kooperace s ostatními cestujícími (spolupráce s ostatními kolegy),
- podávání zpráv z průběhu cesty hlavnímu průvodčímu (neboli meetingy s nadřízeným).

PODMÍNKY K ZÍSKÁNÍ MÍSTENKY (aneb Co musíte umět?)

- zkušenosti z předchozích obdobných jízd (Vaše obchodní zkušenosti opravdu oceníme),
- vášeň pro rychlovlaky (nadšení pro média, reklamu a online svět),
- silné odhodlání vypravit se s námi na cestu (vnitřní motivaci jít za svým cílem),
- ambice dorazit až do cílové stanice (prostě a jednoduše uzavřít obchod :-).

CO VÁS VE VLAKU ČEKÁ? (aneb nejsme žádná "lokálka")

- zajímavé a motivující podmínky cesty (finance, peníze, mzda),
- atraktivní nástupiště na Praze 5 - v blízkosti metra Anděl (tady je pro Vás připravená kolečková židle),
- moderní a pohodlné vybavení našich kupé (stylové pracovní prostředí),
- podání ruky od strojvedoucího a ostatních (respekt k Vám a Vaší práci),
- přátelský a mladý tým cestujících (skvělí kolegové),
- taška dárkových balíčků na cestu navíc (benefity i v tomto kupé),
- MAFRAexpres vzdělávací akademie (podpoříme Váš vývoj a vzdělávání),
- nepostradatelný jídelní vůz a mnoho dalšího (budete se mít kde najíst).

Máte chuť si sbalit pár nejdůležitějších věcí a vyrazit?

Tak neváhejte a zasílejte své žádosti o místenky ve formě svých CV v českém jazyce a těšte se na brzké oslovení naší stevardkou.
Pokud se Vám stevardka neozve do 14 dní, bude kupé již plné a ponechá si Vás na další spoj.
Děkujeme za pochopení.

Region: Praha

Obor: Obchod, prodej, nákup

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity