Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Quality Brands, s.r.o.

Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11207400759 | aktuálnost: 4. 8. 2016

Požadované dovednosti
dobrý projev v českém jazyce
dlouhodobá spolupráce
spolehlivost a férové jednání
základní znalost PC

Hledáte práci nebo brigádu? Chcete mít jistotu výdělku, ale zároveň možnost odměn za svou šikovnost? Pak se přidejte do našeho zavedeného týmu a zvýhodňujte služby stálým zákazníkům. Stačí nám pouhých 16 odpracovaných hodin týdně!

Náplň práce:
kontaktování stálých zákazníků
optimalizace jejich služeb, zvýhodňování a aktivace slev pro zákazníka
tah na branku, orientace na cíle
samostatné vedení hovoru se zákazníky

Nabízíme:
proplacené odborné školení
hodinová mzda od 80 Kč/ hod
bonusové týdenní a měsíční ohodnocení ( šikovní operátoři pravidelně přes 5 tisíc Kč v bonusech)
flexibilita směn (pouze PO-PÁ, víkendy pouze dobrovolné)
hodinové příplatky za prodejní výsledky
individuální projektová motivace (soutěže o hodnotné ceny atd.)
stravenky pro věrné zaměstnance
MULTISPORT karta ( platná do fit center, wellnes a koupališť po celé ČR)
nápoje zdarma
neformální kolektiv všech věkových kategorií
snadná dostupnost MHD- jsme v centru Brna
nástup ihned

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Základní + praktická škola

Mzda: 80 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha