Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

TOPSTONE s.r.o.

Reklamační referenti

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11366170747 | aktuálnost: 3. 9. 2016

Nástup možný IHNED.

Náplň práce:
zodpovědnost za agendu reklamací (jejich evidence, obhlídky a vyhodnocení, zpracování statistik), komunikace se zákazníky nebo zástupci zákazníků, vyhledávání příčin vzniku problému a zajištění efektivního řešení, aktivně se podílí na kontinuálním zlepšování nastavených procesů, pomáhá inovovat nástroje zlepšování kvality, vedení interního reklamačního týmu, obhlídky realizací, kontrola a konzultace cenových nabídek, příprava a zpracování podkladů pro tým pokládky, plánování pokládek, komplexní podpora realizačním firmám.

Nabízíme:
zajímavou práci na plný úvazek, vstupní zaškolení, možnost profesního růstu, pracovní poměr na dobu určitou s možností dalšího prodloužení, firemní benefity (stravenky, zdravotní volno), práci v týmu.

Požadujeme:
SŠ vzdělání, znalost práce na PC, řidičský průkaz sk. B, zodpovědnost a preciznost, logické a technické myšlení, manuální zručnost, komunikativnost a příjemné vystupování, časovou flexibilitu

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: office@topstone.cz;
- telefonicky (Po - Pá 08,00 - 16,30hod.) na čísle 733 110 180 - paní Ivana Perůtková

Místo výkonu práce: TOPSTONE s.r.o., Družstevní č.p. 442, 753 01 Hranice 1

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 18 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail