Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Kompan Czech Republic s.r.o.

Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11214180768 | aktuálnost: 5. 8. 2016

V případě Vašeho zájmu o danou pozici prosím nejprve zašlete Váš životopis na: prace@kompan.com.

Společnost Kompan byla založena v roce 1970 v Dánsku a v současné době je vedoucím světovým specialistou v herních a sportovních zařízeních pro všechny věkové skupiny.
Vedení celé skupiny Kompan se nachází v Dánsku, obchodní pobočky a zastupující organizace pak po celé Evropě, Severní Americe a Pacifické Asii. V České Republice se nachází hlavní centrum výroby a distribuce. Kompan Czech Republic sídlí v Brně v CT Parku na Černovických terasách.
V rámci rozšíření výroby hledáme do společnosti Kompan Czech Republic s.r.o. do týmu oddělení dřevovýroby nové kolegy na pozici :

TESAŘ/TRUHLÁŘ
Popis pracovní pozice:
výroba dřevěných prvků dětských hřišť dle návrhů designerů
kreativní práce s akátovým dřevem
dvousměnný provoz (pondělí - pátek, ranní směna: 6:00 - 14:15, odpolední směna: 13:45 - 22:00)
Požadujeme:
praxe v práci se dřevem
vyučení v oboru není podmínkou
zručnost
prostorová představivost
výborná orientace v technických výkresech
aktivní přístup a nadšení pro tvůrčí práci
samostatnost
spolehlivost
trestní bezúhonnost
Nabízíme:
práce na hlavní pracovní poměr
kreativní práci
stabilní a perspektivní zaměstnaní
práce v mladém kolektivu
příspěvek na stravování
25 dní dovolené
jazykové kurzy

V případě, že Vás nebudeme do čtyř týdnů kontaktovat, dali jsme přednost kandidátům, kteří lépe splňovali naše požadavky a v aktuální nabídce volných pracovních pozic jsme nenašli žádnou jinou pozici, kterou bychom Vám mohli nabídnout.
Děkujeme za pochopení.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Základní + praktická škola

Mzda: 14 700 - 23 300 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Řemesla, výroba

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha