Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Údržbář forem

referenční číslo: 6100 | aktuálnost: 28. 7. 2016

Baví Vás práce v automobilovém průmyslu a máte praxi na pozici údržbáře forem?
Znáte technologie vstřikování plastů a není pro Vás problém pracovat ve 3 směnném provozu?
Pak neváhejte a pošlete nám svůj životopis

Úspěšná mezinárodní firma hledá do svého týmu šikovného kolegu na pozici:

ÚDRŽBÁŘ FOREM (27 - 31.000,- KČ)

Náplň práce

  • Údržba forem vstřikovacích plastů
  • Provádění případných oprav
  • Zajištění zápisů o údržbách a kontrole
  • Účast při zkoušení forem a nástrojů

Požadujeme:

  • SOU/SŠ vzdělání technického směru, ideálně strojírenství
  • Znalost technologií vstřikování plastů
  • Ochota pracovat ve 3 - směnném provozu
  • Schopnost čtení výkresové dokumentace
  • Podmínkou praxe na obdobné pozici

Nabízíme:

  • 5 týdnů dovolené
  • 13. a 14. plat
  • Závodní stravování
  • Možnost odborného růstu
  • Velmi dobré technické zázemí
  • Místo výkonu práce: Jihlava

Mzda: 27 000 - 31 000 Kč / měsíc

Region: kraj Vysočina

Obor: Automobilový průmysl, Řemesla, výroba, Strojírenství

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha