Tato pracovní pozice není aktivní.

Grafton Recruitment s.r.o.

Elektromechanik/údržba

(referenční číslo: 8-21-201639/JD)

Jste zkušeným údržbářem nebo elektromechanikem?
Máte platnou vyhlášku 50?
Chcete pracovat jen na jednu směnu?

Pak jsi náš člověk

V našem týmu se uvolnilo místo na pozici ELEKTROMECHANIK/ÚDRŽBÁŘ.

V našem provoze jde o různorodou práci - nejedná se jen o péči o výrobní stroje a zařízení, ale i o údržbu a správu budov.

Místo výkonu práce: Žandov

Požadujeme:

Pro tuto práci nutně potřebujete:

  • vyučení nebo maturitu v oboru (ideálně elektronechanik nebo elektrotechnik)
  • platnou vyhlášku 50 § 5 a výše
  • alespoň roční praxi v oblasti údržby strojů a zařízení, případně budov a objektů

Nabízíme:

Benefity:

  • stravenky nebo příspěvek na stravné
  • 5 týdnů dovolené
  • odborné vzdělávání
  • pravidelná valorizace

Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta.Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/vyroba-provoz/


Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji.
Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte na http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20.

Region: Liberecký kraj
Obor: Technika, elektrotechnika, Výroba, průmysl
Typ nabídky: Zaměstnání