Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Vedoucí oddělení údržby forem

referenční číslo: 11807 | aktuálnost: 11. 8. 2016

Jste absolventem minimálně střední školy strojírenského nebo technického zaměření? Máte zkušenosti s vedením lidí, organizací výroby a orientujete se v problematice vstřikování plastů? Domluvíte se anglicky alespoň na středně pokročilé úrovni?
Pak pro Vás máme vhodnou pracovní nabídku na pozici:

VEDOUCÍ ODDĚLENÍ ÚDRŽBY FOREM

Náplň práce

  • vedení oddělení údržby forem
  • organizace zaměstnanců a plánů výroby
  • kontrola stavu zařízení v nástrojárně
  • koordinace spolupráce s oddělením lisovny plastů

Požadujeme:

  • min. SŠ vzdělání
  • anglický jazyk na pokročilé úrovni
  • min. 2 roky praxi na pozici vedoucího či mistra
  • znalost technické dokumentace, dobré organizační schopnosti
  • spolehlivost, samostatnost

Nabízíme:

  • velice zajímavé mzdové ohodnocení
  • širokou škálu benefitů
  • 5 týdnů dovolené
  • odměny, bonusy, prémie
  • perspektivní zaměstnání v moderním prostředí
  • místo výkonu práce: okres Trutnov

Mzda: 45 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Řemesla, výroba

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha