Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Senior tester

referenční číslo: 7673 | aktuálnost: 19. 11. 2016

Máš rozsáhlé zkušenosti v testování a rád si práci ulehčuješ pomocí skriptů? Chceš pracovat pro americkou společnost, která ti nabídne zajímavé projekty v oblasti TV commercial?

Ozvi se, doplňujeme náš tým

SENIOR TESTER

Náplň práce

  • Testování desktopových aplikací
  • Manuální testování
  • Vývoj automatizovaných testů
  • Komunikace s ostatními týmy

Požadujeme:

  • Praxi v testování desktopových aplikací výhodou
  • Znalost některého ze skriptovacích jazyků
  • Chuť vyvíjet automatizované testy
  • Člověka, který rád pracuje samostatně

Nabízíme:

  • Možnost firemních cest a stáží po Evropě a Americe
  • velmi zajímavé projekty v oblasti TV
  • Přátelský kolektiv v moderních prostorech
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Individuální školení a kurzy
  • Místo výkonu práce: Brno

Mzda: 30 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: IT - vývoj aplikací a systémů

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha