Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Každý měsíc se staráme o více než 3.5000 zaměstnanců, které jsme pro zákazníky vyhledali a kteří u nich pracují.

Brigáda doplňování zboží, pokladní - Slavičín až 95 Kč/hod

referenční číslo: 7542 | aktuálnost: 4. 12. 2016

Pro našeho významného klienta ve Slavičíně hledáme šikovné brigádníky a brigádnice na doplňování zboží v různých úsecích hypermarketu a na pozici pokladní. Vzhledem k možnosti volby směn je tato brigáda vhodná pro široké spektrum uchazečů - studenty, vitální důchodce, maminky na MD/RD, uchazeče z evidence ÚP nebo jako vhodný přivýdělek k Vašemu stávajícímu zaměstnání. Nástup je možný ihned.

Náplň práce:
- doplňování zboží
- pracování s hotovostí
- úklid oddělení

Požadujeme:

- věk minimálně 18 let
- platný potravinářský průkaz, výpis z rejstříků trestů (v případě zájmu o pokladny)
- spolehlivost a pracovitost

Nabízíme:

- mzdu až 95 Kč/hod.
- práci na dohodu o pracovní činnosti
- možnost výběru směn
- příjemné pracovní prostředí
- pravidelný výplatní termín

Místo pracoviště: Slavičín

Region: Zlínský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup, Ostatní

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

Personalista: personální konzultantka, Telefon: 777 587 012, E-mail: zlin@indexnoslus.cz