Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

SNĚŽNÍK, a.s.

Specialisté v oblasti marketingu

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11561110774 | aktuálnost: 12. 10. 2016

Místo výkonu práce: Relax & sport resort Dolní Morava, Dolní Morava č.p. 46, 561 69 Králíky
Požadujeme
- Min. SŠ vzdělání
- Organizační schopnosti
- Logické uvažování
- Samostatnost, komunikativnost, flexibilita, pečlivost, ochota
- Aktivní přístup
- Schopnost týmové i samostatné práce
- Velmi dobrá znalost MS Office
- Výborné písemné vyjadřování + komunikace
- Pečlivost
- Schopnost stanovení priorit
Náplň práce
- Příprava a koordinace firemních a společenských akcí
- Každodenní komunikace s klienty
- Spolupráce s ostatními odděleními
- Zodpovědnost za realizaci hladkého průběhu firemních a společenských akcí
- Spoluzodpovědnost za dodržení rozpočtů akcí
- Fakturace firemních a společenských akcí
- Práce s databází klientů
Nabízíme
- Práci na HPP, DPP, nebo DPČ
- Perspektivní zaměstnání s odpovídajícím mzdovým ohodnocením s možností růstu
- Vzdělávání a rozvoj, pracovní stáže v ČR i v zahraničí
- Práci v ekonomicky stabilním sportovním středisku s dynamickým růstem
- Práci v příjemném kolektivu a krásném prostředí horské přírody
- Možnost podílet se na úspěšném projektu
- Zajímavé firemní benefity v celém resortu