Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

PETROTRANS, s.r.o.

Správci objektů

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11456380747 | aktuálnost: 21. 9. 2016

Požadujeme: středoškolské vzdělání s maturitou nejlépe technického či dopravního směru, zkušenosti s řízením týmu ( řidiči) min 2 roky. Prokazatelné pracovní zkušenosti s technikou - vozidla nad 12t. Znalosti vyhodnocování režimu práce řidičů výhodou. znalosti v oblasti legislativy silniční dopravy: Nař. vlády 561/2006, Nař. vlády 589/2006, Zákon 361/2000 Sb.. Znalost zákoníku práce v oblasti bezpečnosti práce a ochrany zdraví při práci, pracovní doba a doba odpočinku apod.
Řidičský průkaz sk. B ( C+E VÝHODOU), znalost práce na PC, samostatnost, inovativní myšlení, loajalita, vysoké pracovní nasazení, zodpovědnost, časová flexibilita, schopnost týmové spolupráce, schopnost stanovit priority a dosáhnout cílů, dobré organizační schopnosti, angličtina mírně pokročilá výhodou.
Nabízíme: stravenky 5 týdnů dovolené, poukázky na odběr PHM u čerpacích stanic, mobilní telefon, notebook, odpovídajíci fin. ohodnocení.
Místo výkonu práce: Kralupy nad Vltavou nebo Praha 8
Kontakt: pí. Pokorná, životopisy zasílejte e-mailem

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSV

Mzda: 30 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Reality

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail