Tato pracovní pozice není aktivní.

Grafton Recruitment Ostrava

Image processing – SW specialista, až 70 000 Kč

(referenční číslo: 4-10-201017/JD)

Chcete pracovat pro stabilní zahraniční společnost, která momentálně zahajuje spolupráci s mezinárodním týmem na velmi zajímavém projektu? Máte aktivní přístup k novým IT technologiím?
Pokud splňujete uvedené požadavky, neváhejte nás kontaktovat

Náplň práce:

  • tvorba a vývoj Embedded SW pro technologii digitální zpracování obrazu
  • testování, ověřování a validace SW
  • podpora zákazníků v oblasti embedded systémů
  • optimalizace SW a HW
  • spolupráce s vývojovým týmem

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání v oboru Informatika, Elektro
  • znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
  • znalost C/C++/ASM programování a testování SW
  • znalost LINUX
  • znalosti v oblasti algoritmů
  • znalost ARM/Neon je výhodou
  • flexibilita, ochota cestovat

Nabízíme:

Benefits:

  • atraktivní platové ohodnocení
  • pomoc při řešení bytové otázky (příspěvek na bydlení)
  • 25 dnů dovolené
  • příspěvek na dojíždění
  • využití sportovních zařízení
  • jazykové kurzy na pracovišti
  • široká škála podnikových benefitů a bonusů

Are you interested in this position? Please fill in the contact form or send us your CV both in English and Czech language with the ref. number in the subject of your application.

If you have had an interview in Grafton already, please contact your consultant directly via e-mail.

For more related job opportunities visit www.grafton.cz/en/jobs/it-telecommunications/

Please read carefully the text below and attach it to your e-mail/letter.
I agree that company Grafton Recruitment, Na Porici 3a, Praha 1, will process my private personal data towards mediation a job (filing, editing, sorting and its providing to a third party whose identity will be communicated to me) in accordance with legislative act number 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" until written form revocation. I confirm being awarded of my rights in connection with access to and protection of information. For exact wording of §12 and §21 please go to http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20.

Region: Moravskoslezský kraj
Obor: IT - vývoj aplikací a systémů, Technika, elektrotechnika
Typ nabídky: Zaměstnání