Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

D.A.S. Rechtsschutz AG, pobočka pro ČR

Právník / právnička - rozšiřování týmu, vhodné pro absolventy

referenční číslo: FEF04526 | aktuálnost: 16. 1. 2017

Člen pojišťovací skupiny ERGO Versicherungsgruppe a dceřiná společnost největšího evropského specialisty na pojištění právní ochrany, hledá vhodného kandidáta na pozici

O nás:

Jsme jedinou specializovanou pojišťovnou svého druhu v České republice. Na trhu působíme již od roku 1995 a nabízíme výjimečnou službu - právní ochranu. Našim klientům pomáháme v nepříjemných životních situacích a přinášíme pocit jistoty do každodenního života.

V rámci rozšiřování pracovního týmu hledáme vhodné kandidáty/ky na výše zmíněnou pracovní pozici.

Hlavní náplň pracovní pozice:
•Aktivní vyřizování případů z různých oblastí práva (náhrada škody, pracovní právo, závazkové právo, sousedské právo atd.) – likvidace pojistných případů
•Zpracovávání právních stanovisek a jiných právních dokumentů
•Poskytování právního servisu klientům po telefonu
•Uplatňování nároků klientů u jiných subjektů
•Jednání s externími právními zástupci

Nabízíme:
•Uplatnění v prosperující a stabilní společnosti, která je jedničkou na trhu ve svém oboru
•Zodpovědnou a zajímavou práci s možností seberealizace
•Kvalitní systém vzdělávání a možnost profesního růstu
•Zaměstnanecké benefity a motivační programy, prémie závislé na výsledcích společnosti
•Moderní pracovní prostředí v atraktivní lokalitě Prahy

Požadujeme/Kvalifikační předpoklady:
•Ukončené magisterské studium na VŠ, obor právo
•Znalost práce s výpočetní technikou (MS Office)
•Velmi dobré komunikační dovednosti - věcná komunikace, asertivita
•Systematičnost, samostatnost a pečlivost
•Časová a pracovní flexibilita
•Trestní bezúhonnost

V případě Vašeho zájmu o námi nabízenou pracovní pozici nás neváhejte kontaktovat.

Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Místo pracoviště: Praha

Region: Hl. m. Praha

Obor: Justice, právo, legislativa

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha