Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Humares s.r.o.

Mechanici klimatizací a chladicích zařízení

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11135760730 | aktuálnost: 20. 7. 2016

Pro našeho klienta, společnost zabývající chladícími technologiemi, hledáme vhodného uchazeče/ku na pozici technika pro chladírenská zařízení (pracoviště Brno).

Co Vás čeká?

zajištění servisu zařízení v oblasti komerčního chlazení
diagnostika přidělené poruchy a její odstranění
provádění přidělené plánované činnosti (preventivní prohlídky, záruční prohlídky, revize úniků)
komunikace s prodejním technikem a předávání hotové zakázky
zodpovědnost za včasné zpětné hlášení o provedení práce na Call centrum společnosti
řádné a včasné zpracování podkladů o provedené práci (opravní listy, týdenní výkaz práce apod.)

?A co očekáváme od Vás?

výuční list v oboru chladicí technika
elektro zkouška minimálně § 50 vyhláška 6, certifikát na práci s
F-plyny kategorie I.
svářečský průkaz výhodou, ŘP B

Co Vám můžeme nabídnout?

ohodnocení a následující benefity, které překvapí
5 týdnů dovolené
flexipass (10.000,-/rok), vzdělávání a jazyk. kurzy
oběd za 20 Kč /dotované stravování/
příspěvky na životní, penzijní připojištění
bezplatné úrazové pojištění zaměstnanců

Máte-li zájem o tuto pozici, zašlete prosím Váš životopis na e-mail: petr.petrak@maintec.net

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 20 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Řemesla, výroba

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha