Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Sociální služby Uherské Hradiště, příspěvková organizace

Správci objektů

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11288040739 | aktuálnost: 22. 9. 2016

PRACOVIŠTĚ Zborovice
- Náplň práce: Zajišťování provozu na jednotlivých objektech po technické stránce, včetně zajištění a organizace údržby parku i objektů apod.
- Požadavky - minimálně střední vzdělání s výučním listem, řidičský průkaz sk. B, T, manuální zručnost, spolehlivost, samostatné rozhodování, flexibilita, pozitivní přístup k osobám se zdravotním postižením, technická zdatnost s navýšením svých kompetencí výhodou
- 6. platová třída (dle započitatelné praxe 10490 až 15760 Kč/měsíčně + osobní příplatek po splnění zákonných požadavků), dovolená 5 týdnů., nabízíme zajímavou práci v příjemném kolektivu ve státní organizaci

Uchazeči zašlou: profesní životopis, výpis z rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce, úředně ověřenou kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání
- Žádost s přílohami doručte nejpozději do 30. 9. 2016 na adresu: Domov pro osoby se zdravotním postižením, Hlavní 1, 768 32 Zborovice nebo elektronicky na: dagmar.kluckova@ssluh.cz Uchazeči, kteří budou splňovat požadavky pro tuto pracovní pozici, budou předem pozváni k výběrovému řízení, které se bude konat v Domově pro osoby se zdravotním postižením ve Zborovicích.
V případě dalších informací kontaktujte Mgr. Dagmar Klučkovou, DiS., telefon: 573 369 018, 736 528 119.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 10 490 - 15 760 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Reality

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha