Tato pracovní pozice není aktivní.

Grafton Recruitment s.r.o.

Jednodenní brigáda 19.10.2016 za 97kč/hod

(referenční číslo: 3-19-219275/JD)

Chcete si jednorázově přivydělat ? Tato brigáda je v tom případě právě pro Vás
Vaší náplní práce bude jednoduchý polep plechovek. Jestli chcete pracovat s kámošem vemte ho na pohovor sebou

Požadujeme:

  • nástup 19.10.2016
  • ochota pracovat 8 hodin denně
  • pozitivní přístup k praci

Nabízíme:

V případě zájmu o tuto pozici zašlete prosím svůj životopis v českém a anglickém jazyce na uvedený email s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím přímo svého konzultanta (ideálně emailem).Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/brigady-docasna-prideleni/


Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji.
Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte na http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20.

Mzda: 97 - 97 Kč / měsíc
Region: Jihomoravský kraj
Obor: Výroba, průmysl
Typ nabídky: Částečný úvazek