Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

ELATRANS CZ, s.r.o.

Technici kontroly kvality, laboranti v ostatních průmyslových oborech

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11504720794 | aktuálnost: 10. 11. 2016

Kontakt Uškrt Dušan, tel.: 775 265 168, e-mail: elatrans@elatrans.cz, tel. 9-17 hod.
Požadavky:
- nižší střední vzdělání
- praxe na obdobné pozici vítána
- znalost práce na PC výhodou nikoli podmínkou
- časová flexibilita, samostatnost, tvůrčí myšlení, spolehlivost, manuální zručnost,
ochota učit se nové věci
- řidičský průkaz skupiny B, výhodou nikoli podmínkou
Náplň práce:
- vstupní a výstupní kontrola kvality, třídění, počítání a evidování komponentů (dílů)
do osobních automobilů (různé)
- oprava vadných dílů
Nabízíme:
- zaměstnání po zapracování na plný úvazek
- práci v mladém a dynamickém kolektivu
- profesní růst
- zázemí prosperující české firmy
- zaměstnanecké výhody
- motivující platové ohodnocení
- možnost ubytování
V případě Vašeho zájmu nám zašlete Váš životopis a kopii o dosaženém vzdělání
na e-mail: elatrans@elatrans.cz, tel.: 775 265 168

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Nižší střední odborné

Mzda: 19 800 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Kvalita, kontrola jakosti

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

ELATRANS CZ, s.r.o., Dušan Uškrt, elatrans@elatrans.cz, +420 775 265 168