Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Strojní inženýr – junior, kroměřížsko

referenční číslo: 8033 | aktuálnost: 9. 8. 2016

Jako mladý absolvent bez dostatečné praxe se potýkáte se zamítnutím u zaměstnavatelů, a když už Vám udělají nabídku, není to to, co jste si představovali? Vnitřně cítíte, že jste hned po škole schopen chopit se pracovních rolí, kvůli kterým jste studoval, a že nepotřebujete postupnou adaptaci přes nižší pozice či pozice mimo obor?

Pak nám dejte šanci dát Vám šanci

Zašlete svůj životopis a nastartujte svoji kariéru bez profesních mezizastávek.

Náplň práce

  • Pracovní uplatnění v konstrukci, technologii či přímo ve výrobě jako specialista strojních zařízení
  • Podílení se na rozvoji silné strojírenské firmy na trhu sledováním a aplikací moderních trendů ve výrobě
  • Využívání AJ/NJ u pozic, které vyžadují komunikaci se zahraniční klientelou
  • Dodržování bezpečnosti práce na pracovišti
  • Administrativní činnost spojená s prací ve výrobě
  • Práce podle technické dokumentace

Požadujeme:

  • Absolventy vysokých i středních škol ve strojírenství a příbuzných oborech
  • AJ/NJ na komunikativní úrovni výhodou
  • Proaktivní přístup a vnitřní zapálení pro práci v oboru
  • Loajální přístup vzhledem k firmě a kolegům
  • Dodržování norem určených pro výrobu a zásady bezpečnosti práce

Nabízíme:

  • Příležitost uplatnit se v žádaném oboru bez praxe
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvky na stravování, wellness, vzdělávací kurzy
  • Růst platového ohodnocení na základě prokazatelných výsledků práce, 13., 14. plat
  • Místo výkonu práce: Kroměřížsko

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha