Tato pracovní pozice není aktivní.

Grafton Recruitment Ostrava

Technik - vhodné pro absolventy

(referenční číslo: 4-30-208145/JD)

Jsi absolvent, který hledá perspektivní zaměstnání nebo již zkušený kandidát hledající novou pracovní výzvu? Pokud se domluvíš anglicky či německy (polský jazyk navíc je velkou výhodou) neváhej a kontaktuj nás.

Pro mezinárodní výrobní společnost, která má dlouholetou tradici právě obsazujeme pozici: "TECHNIK".

Náplň práce:

  • podpora zákazníkům v technické oblasti
  • tvorba montážních návodů pro instalaci el. svazků
  • správa dat
  • spolupráce s úsekem mateřské společnosti v zahraničí
  • v případě potřeby služební cesty k zákazníkům

Požadujeme:

  • min. SŠ vzdělání technického směru (autoelektrikář výhodou)
  • anglický či německý jazyk na komunikativní úrovni
  • orientace ve výkresové dokumentaci
  • znalost CAD systémů výhodou

Nabízíme:

Benefity:

  • 13. plat
  • stravenky
  • penzijní či důchodové pojištění
  • flexibilní pracovní doba (9-14h)
  • školení, vzdělávání
  • kariérní růst

Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v anglickém a českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta.

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/engineering/

Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji.
Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte na http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20.

Region: Moravskoslezský kraj
Obor: Strojírenství
Typ nabídky: Zaměstnání