Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Specialista 3D měření

referenční číslo: 12461 | aktuálnost: 13. 11. 2016

Jste absolventem střední školy v technickém oboru?
Máte zkušenosti s 3D měřícími stroji a tento obor Vás baví a naplňuje?
Chcete pracovat ve stabilní společnosti, která vyvíjí komponenty pro automobilový průmysl a nevadí Vám práce na směny?

Tak neváhejte a zašlete nám svůj životopis

Česká výrobní společnost příjme do svých řad: SPECIALISTU 3D MĚŘENÍ

Náplň práce

  • Obsluha 3D měřícího zařízení
  • Vizuální kontrola kvality výrobků
  • Vyhodnocování výsledků a podílení se na odstranění nedostatků
  • Zpracování technické dokumentace

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání v technickém oboru (strojírenství, automatizace)
  • Výbornou orientaci v technické dokumentaci
  • Zkušenosti s měřicími přístroji
  • Znalost standardů kvality

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní společnosti
  • Příspěvek na dopravu
  • Zajímavou a různorodou pracovní náplň
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Místo výkonu práce: okres Jičín

Mzda: 20 000 - 24 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Kvalita, kontrola jakosti

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha